Munkatársat keresünk Műszaki Projektmenedzser pozícióba

  • by admin - h, 09/06/2021 - 09:11
Debrecen város tulajdonába tartozó vállalatokat összefogó holding, a Debreceni Vagyonkezelő Zrt. saját csapatába keresi új kollégáját
Műszaki projektmenedzser
pozícióba

FELADATOK:
  • Beruházások teljes körű projektmenedzsmentjének megoldása
  • Különböző rendeltetésű épületek (különösen lakó-, és hotelfejlesztések), épületszerkezetek tervezésének előkészítése, vizsgálata, ütemtervek kidolgozásában közreműködés, azok nyomon követése
  • A DV Zrt. saját beruházásainak ellenőrzése, teljesítések koordinálása
  • A DV Zrt. tagvállalatainál történő beruházások, beszerzések, pályáztatások ellenőrzése, tagvállalati kapcsolattartás
  • Vállalkozói szerződések szakmai tartalmának előkészítésében való közreműködés
  • Szerződött partnerek munkájának koordinálása, ellenőrzése
  • Tervdokumentációk mennyiségi és műszaki felülvizsgálata
  • Terveztetésben, megvalósításban, műszaki ellenőrzésben részt vevő szereplők koordinálása
  • Megrendelői, tervezői, hatósági, kivitelezői koordinációk, egyeztetések önálló vezetése, aktív kapcsolattartás
  • Pót és elmaradó munka egyeztetések szerződött partnerekkel
  • Műszaki átadás-átvételek előkészítése, lebonyolítása, használatbavételi eljárásokban való közreműködés
  • Vállalkozói, beszállítói árajánlatok bekérése, kivitelezői pályázatok összeállítása, ajánlatok összehasonlítása, értékelése
  • Szükség esetén egyeztetés ajánlattevővel, tervezőkkel, vállalkozókkal,
  • Utókalkuláció elkészítése, adatszolgáltatás
  • Egyéb szakértői, mérnöki tanácsadói feladatok elvégzése
  • Rendszeres jelentés készítése a felsővezetés részére, valamint előterjesztések (beruházási tervek, módosítási javaslatok, megvalósulásról készült beszámolók), döntés előkészítő anyagok készítése
  • A DV Zrt. és tagvállalatainak beruházási tervezésében való közreműködés, előkészítés, adatszolgáltatás koordinálása

ELVÁRÁSOK:
  • Építő- vagy építészmérnök végzettség
  • Nagy léptékű építőipari projektek tervezése és kivitelezése során szerzett minimum 3-5 éves releváns szakmai tapasztalat
  • B kategóriás jogosítvány

AZ IDEÁLIS PÁLYÁZÓT JELLEMZI:
  • Pontos, gyors, önálló munkavégzés
  • Kiváló kommunikációs és tárgyalási készség
  • Ügyfél-megbízó érdekeinek maximális figyelembevétele

MUNKAVÉGZÉS HELYE:

Debrecen, Piac utca

JELENTKEZÉS: Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését és szeretne hosszútávon egy sikeres csapat tagja lenni, kérem, fényképes önéletrajzával jelentkezzen a karrier@dvrt.hu e-mail címen.