Munkatársat keresünk ERP specialista pozícióba

  • by admin - p, 09/03/2021 - 12:12
Debrecen város tulajdonába tartozó vállalatokat összefogó holding, a Debreceni Vagyonkezelő Zrt. saját csapatába keresi új kollégáját
ERP specialista
pozícióba

FELADATOK:

- Részvétel a cégcsoport vállalatainál az egységes felhő alapú ERP rendszer bevezetésében, az új ERP rendszer bevezetésének vállalatcsoport szintű koordinálása
- ERP és a vállalatok folyamatainak összehangolása, új gazdasági események vizsgálata, rendszerbe integrálása
- A bevezetésre kerülő rendszer funkcionális tesztelése
- Kapcsolattartás külső tanácsadókkal és fejlesztőkkel
- Vállalati Kulcsfelhasználók és végfelhasználók oktatása, továbbképzése és támogatása
- Fejlesztendő területek feltárása, javaslattétel, fejlesztések projektszintű irányítása
- Folyamat standardizálási javaslatok, KPI-ok kialakítása
- Vállalatcsoport napi számviteli és adózási feladatait ellátó munkatársainak szakmai támogatása, vezetése

ELVÁRÁSOK:

- Legalább 1 könyvelő és 1 Integrált Vállalatirányítási rendszer (ERP) ismerete
- Minimum 5 éves könyvelési/számviteli területen szerzett tapasztalat
- Felsőfokú gazdasági és mérlegképes könyvelői végzettség
- Minimum 3 év csoportvezetésben szerzett tapasztalat

AZ IDEÁLIS PÁLYÁZÓT JELLEMZI:

- Jó kommunikációs képesség, segítőkészség, mentoring szemlélet
- Terhelhetőség
- Csapatmunkára való nyitottság
- Proaktív hozzáállás, megoldásorientált szemlélet

MUNKAVÉGZÉS HELYE:

Debrecen, Piac utca

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését és szeretne hosszútávon egy sikeres csapat tagja lenni, kérem, fényképes önéletrajzával jelentkezzen a karrier@dvrt.hu e-mail címen.